Mulan dubluar ne shqip filma 24

Mulan dubluar ne shqip filma 24. Cover e Filmit. The domain has been registered 3 years ago with GoDaddy. Viti i prodhimit: 2010. Xhumba Xhukiba - Saimir Rrustemi: Agent Pleakley / Agjenti Plikli Dubluar në shqip nga: "Jess" Discographic Shpërndarë në shqip nga: Top Channel Viti i dublimit: 2005 (?) Në role kryesore: - Arben Derhemi: Garfield / Garfildi - Neritan Liçaj: Jon Arbuckle / Xhoni, Dad Rat - Manjola Merlika: Liz Wilson / Liza - Genci Fuga: Happy Chapman, Walter Chapman / Hepi Çepman, Uolter Çepman Oct 29, 2022 · Rezolucioni: 1076x1916 (FULL HD) Kohëzgjatja: 72 minuta. Komedi. Viti i prodhimit: 2016. Prodhuar nga: Columbia Pictures & Sony Pictures Animation & Kerner Entertainment Company & Hemisphere Media Capital. Genti-Ks. Sub Menu 1; Sub Menu 2; Sub Menu 3; Rio 2 (2014) Dubluar ne Shqip. com, LLC on Sep 2020. Animuar. Jul 2, 2023 · Rezolucioni: 1040x1920 (Full HD) Kohëzgjatja: 105 minuta. Një film i animuar 3D-i vendosur në Paris në vitin 1910 dhe u përqendrua në një përbindësh i cili jeton në një kopsht me të dashurën e tij në Paris. Për të shpëtuar nga vdekja babain e saj në ushtri, një vajzë kineze fshehurazi shkon në vendin e tij dhe bëhet një nga heronjtë më të mëdhenj të Kinës. Shpërndarë nga: Paramount Pictures. Ndërsa ishin duke luajtur në bordin e një anije, Ketrushat rastësisht dalin jashtë bordit dhe përfundojnë të braktisur në një parajsë tropikale. Labels Post a Comment. Gjatesia 98 Minuta. « Prev Post Next Post » Home. Tk" вы можете посмотреть в плеере ОК. The site has its servers located in the United States and is run by the "GSE" webserver software. Në role kryesore: - Gea Çausholli: Lilo Pelekai. 2 - Dubluar ne shqip. Mulan 1-TVRIP 1998 i Dubluar ne shqip Filmin e mundesoi bisha-gjungles per te gjithe ju! Shkarkim dhe shikim te kendshem!!! albpiratet. IMDB 7. Në role kryesore ( source / burimi ): - Laura Nezha: Moana (speaking Mar 18, 2021 · Dubluar në shqip nga: "Jess" Discographic Shpërndarë në shqip nga: ALBATR@DE Viti i dublimit: 2003 Në role kryesore: - Ervin Bejleri: Stitch / Stiç, David Kawena / Dejvid Kauena - Genta Hodo: Lilo Pelekai - Anila Muçaj: Nani Pelekai - Jetmir Metaj: Dr. - Agjenti Kodi Benks 2 (Agent Cody Banks 2: Destination London 2004); "Jess" Discographic. Shpërndarë nga: Walt Disney Studios Motion Pictures. Në role kryesore: - Anisa Dervishi: Rapunzel / Rapanzëll. Filma me titra shqip. Në çdo episod do të shikoni aventurat e Udit që ngacm Shumë shpejt i duhet të impenjohet me kurajo të madhe dhe vendosmëri për të shpëtuar mbretërinë e babait të saj të dashur nga tentakulat e Ursulës shtrigës së tmerrshme të deteve. Dubbed audio: normal pitch, slowed down from PAL speed to normal speed, medium quality / cilësi mesatare. The rest of the audio: PAL pitch, slowed down from PAL speed to normal speed. movie - Adresa e vetme origjinale! Shiko shkarko filma seriale me titra shqip! Netflix, shqip, shfleto, apk, aplikacion, indian, hindi, turk, erotik, aksion! Mulan Dubluar ne shqip. - Arben Derhemi: Flynn Rider / Flin Rajder. Shpërndarë nga: Sony Pictures Releasing. ·. We would like to show you a description here but the site won’t allow us. Zeri: Jodi Benson, Samuel E. FILMA: - Agjenti Kodi Benks (Agent Cody Banks); "Jess" Discographic. com belongs to the generic Top-level domain . Looney Tunes Rabbits Run 2015. 2017 ANIMUAR 1H 02MIN HD. Post a Comment. Sub Menu 1 Sub Menu 3; Menu 2; Menu 3 | Home » Dublim » Bambi 2 (Dubluar ne Shqip) Bambi 2 (Dubluar ne Shqip) Tweet filma 24 online Home; Menu 1; Drop Menu 1. Indeksi. Mar 24, 2022 · HIRUSHJA SHQIPSUBACRIBE JU LUTEM . Viti i dublimit: 2017. Feb 3, 2021 · Prodhuar nga: Walt Disney Pictures & Walt Disney Animation Studios. Aventurë. Në role kryesore: - Bledi Naska: Bolt. E shfrytëzuar vazhdimisht nga njerka e saj e keqe, Sem Montgomeri është e emocionuar në lidhje me takimin me admiruesin e saj të internetit në mbrëmjen halluinit në shkollë. filma 24 online Home; Menu 1; Drop Menu 1. Vetëtima Mekuin niset në një rrugëtim për t'i provuar një brezi të ri makinash garash që ai është akoma makina më e mirë e garave në botë! Mulan (dubluar ne shqip) Mulan. Animuar 396. Oct 10, 2021 · Serveri 1. Aksion 2638. Kategorit e Filmave. Viti i publikimit 2013. 45. Një gjigand, në mënyrë për të rifituar kënetën e tij, udhëton së filma 24 online Home; Menu 1; Drop Menu 1. Nje perbindesh ne paris (2011) Dubluar ne Shqip. Prodhuar nga: Walt Disney Pictures & Walt Disney Television Animation. Rezolucioni: 1080x1920 (Full HD; with black bars - without: 800x1920) Kohëzgjatja: 107 minuta. Jul 31, 2022 · Dubluar në shqip nga: "Jess" Discographic Në role kryesore: - Saimir Gongo: Totò Sapore / Toto Shija - Dritan Boriçi: Pulcinella / Pulçinela - Luli Bitri: Confiance / Konfianca - Ema Andrea: Vesuvia / Vezuvia - Denard Xhillari: Vincenzone / Vinçencone - Genci Fuga: Mestolon - Ilir Muhametaj: Caffettiera / Xhezveja - Medi Gurra: Colino Shrek (2001) Trailer #1 | Movieclips Classic Trailers. Fëmijet draft 2023-08-22T15:23:24+02:00 Filma argëtues dhe edukues për fëmijë Nga filmat vizatimorë, klasikët për fëmijë tek aventurat moderne, gjeni filmin e preferuar të fëmijës suaj, të dubluar dhe me titra në shqip. Apr 1, 2022 · Së shpejti. Një ditë Krishtlindje, gjatë një ndalese në një jetimore, një djalë i mitur me emrin Buddy, i mahnitur nga pamja e një arush pellushi, futet në thesin e dhuratave të Santa Klaus-it, ndërsa ai është duke shpërndarë lodra në jetimore në prag të Krishtlindjeve. Nov 7, 2023 · #shqip #albania #kosova #kukulla #shqipet Shpresoj tju pelqej Mos harroni te beni SUBSCRIBE May 6, 2023 · Channel layout: Stereo. Jul 4, 2020 · Mulan 2 – Filma te dubluar ne shqip – Filma per femije – Filma vizatimor te animuar Fëmijet draft 2023-08-22T15:23:24+02:00 Filma argëtues dhe edukues për fëmijë Nga filmat vizatimorë, klasikët për fëmijë tek aventurat moderne, gjeni filmin e preferuar të fëmijës suaj, të dubluar dhe me titra në shqip. Mulan (1998) - Dubluar Ne Shqip. Prodhuar nga: Nickelodeon Movies & Blind Wink Productions & GK Films. Në role kryesore: - Arben Derhemi: Rango. Filma te dubluar ne shqip, Filma shqip,Shqipkinema,Naruto shqip, one piece shqip,seriale dubluar ne shqip,anime shqip,filma per femi,filma me titra We would like to show you a description here but the site won’t allow us. Nje Perralle Hirusheje 2004 - Dubluar Ne Shqip. Posted by Administrator Posted on June 28, 2021. Wright, Rene Auberjonois, Christopher Daniel Barnes, Pat Carroll, Paddi Edwards, Buddy Hackett, Jason Marin. Ata përballen me një konkurrencë shumë të vështirë të Geri dhe Gerti Gigles, fëmijët e agjentit të dyfishtë Donagon Gigles, të cilin Karmen dhe Xhuni ndihmoi për të Apr 10, 2022 · Rezolucioni: 1040x1920 (FULL HD) Kohëzgjatja: 75 minuta. Ajo ndihet shumë e zakonshme, e shëmtuar dhe e destinuar për të jetuar një jetë në mediokritet. Nese Doni ta shkarkoni Filmin Kliko mbi e gjelbert "shkarko filimin ". - Jessika Kasemi: Penny / Peni. Statusi: Illegal dub / Dublim pa leje. Ata zbulojnë terenin e ri dhe kuptojnë se nuk është aq i braktisur sa duket. Jumba Jookiba / Dr. - Ema Andrea: Mother Gothel / Nënë Gotheli. - Zogjtë e stuhisë (Thunderbirds); "Jess" Discographic. Në role kryesore: - Gëzim Rudi: Papa Smurf / Pufi Baba. Guru (2007) ALB KIDS - TV LIVE. Labels Keshtjella Levizese (Dubluar Ne Shqip) Sofia, një vajzë e re me vetëbesim të ulët, punonte në kapeleri me nënën e saj. 0 Share your videos with friends, family, and the world Elf Elf (2003) Dubluar ne shqip. Viti i prodhimit: 2006. 3 days ago · The domain AlbKino24. 0 comments: Post a Comment Dubluar në shqip nga: "Jess" Discographic Viti i dublimit: 2019 Në role kryesore: - Genci Fuga: The Grinch / Grinçi - Luli Bitri: Donna Who / Dona Hu - Pjerin Vlashi: Bricklebaum - Aneta Malaj: Mayor McGerkle / Kryebashkiakja - Andi Begolli: Narrator / Tregimtari Në role të tjera: - Devis Muka: Store Clerk - Vasjan Lami: Sam - Klodjana Keco Post a Comment. Sub Menu 1; Sub Menu 2; Sub Menu 3; Garfienld . Labels Aloha Skubi Du (Dubluar Ne Shqip) Shaggy, Scooby-Doo, dhe grupi Inc Misteri goditi plazhet bodacious të Havait për Kahunan e madhe Hanahuna konkurim Sërfing vetëm për të zbuluar se ka një përbindësh të tmerrshëm të vërtetë gati për të Kerko burime online per te shikuar filmin The Bad Guys (2022) ne gjuhen angleze Kerko versione ne anglisht Disa kafshë kriminale të reformuara por të keqkuptuara përpiqen të bëhen të mira, me disa rezultate katastrofike gjatë rrugës. Home » Dublim » Barbi dhe princesha e ishullit te humbur - Dubluar ne Shqip. Kung Fu Panda 3 - Dubluar ne Shqip. Prodhuar nga: Walt Disney Pictures & Walt Disney Animation Studios. Seuss’ The Grinch (2018) How the Grinch Stole Christmas. It is associated with the IPv4 address 66. Labels Oct 29, 2022 · Rezolucioni: 1076x1916 (FULL HD) Kohëzgjatja: 72 minuta. Shpërndarë nga: Buena Vista Television & Walt Disney Home Entertainment. 0 comments: Post a Comment filma 24 online Home; Menu 1; Drop Menu 1. 239. 3. The Grinch (2018) Dr. Për të shpëtuar nga vdekja babain e saj në ushtri, një vajzë kineze fshehurazi shkon në vendin e tij dhe bëhet një nga heronjtë më të mëdhenj të Kinës Për më shum shiko filmin. March 8. Tweet. Ju lutem klikoni 2 apo 3 here tek Close ad and continues as free User , qe te vazhdoje Ju flm. Видео "Barbi Rapunzel - - Www. 142. May 9, 2012 · TitraShqip. Sub Menu 1; Home » Dublim » Libri i jetes , the book of life 2014 - Dubluar ne shqip Libri i jetes , the book of life Oct 23, 2020 · About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features NFL Sunday Ticket Press Copyright Jan 8, 2022 · About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features NFL Sunday Ticket Press Copyright Mulan (1998) Dubluar Ne Shqip Per Te shpetuar babane e saj nga vdekja ne Lufte,nje vajze e "cmendur" kineze shkon ne vendin e Cmendurite e Perandorit Kusko (2000) Dubluar ne Shqip Historia e Perandorit Kusko i cili ishte nje perandor mendjemadh qe nuk i bie ne mend per te tjeret po shum shpejt me aventurat qe ai do Femijet Spiune 2 [2002] (Dubluar Ne Shqip) OSS tani ka një seksion të plotë fëmijësh spiunë, nga të cilat Karmen Kortez dhe Xhuni Kortez janë bërë agjentë. Viti i prodhimit: 2011. Sunday. Udi është një qukapik që ka dëshirë të bëjë armiqësi me shumicën e kafshëve që jetojnë në vendin e tij. Filma te dubluar ne shqip, Filma shqip,Shqipkinema,Naruto shqip, one piece shqip,seriale dubluar ne shqip,anime shqip,filma per femi,filma me titra filma24. Netvia Shqiptaret ne Suedi. Sub Menu 1; Sub Menu 2 Menu 2; Menu 3 | Home » Dublim » Pufet 2 Dubluar ne Shqip Pufet 2 Dubluar ne Shqip . The Croods (2013) Kerko burime online per te shikuar filmin The Croods (2013) me titra shqip. Dubluar në shqip nga: "Jess" Discographic. Rezultatet e kerkimit per grinch. Prodhuar: 1998 Dubluar ne shqip Per Te shpetuar babane e saj nga vdekja ne Lufte,nje vajze e “cmendur” kineze shkon ne vendin e te Jun 28, 2021 · Epoka e akullnajave (Ice Age) - Dubluar në Shqip - FULL HD. May 9, 2012 ·. Posted by Administrator Posted on April 01, 2022. Jul 7, 2022 · Dubluar në shqip nga: "Jess" Discographic Në role kryesore: - Arben Derhemi: Horton - Genci Fuga: Ned - Andeta Radi: Sally / Selli - Lorenc Kaja: JoJo / Xhoxho - Anisa Dervishi: Hilda - Aneta Malaj: Kangaroo / Kanguresha - Ray Kasemi: Rudy Kangaroo / Rudi - Gëzim Rudi: Vlad - Gentian Zenelaj: Morton - Dritan Boriçi: The Chairman / Kryetari May 1, 2023 · Rezolucioni: 1080x1920 (Full HD) Kohëzgjatja: 96 minuta. Jun 28, 2021 · Dubluar në shqip nga: "Jess" Discographic Në role kryesore: - Vasjan Lami: Manny / Meni - Ervin Bejleri: Sid - Sheri Mita: Diego - Aneta Malaj: Ellie / Eli - Lorenc Kaja: Crash / Kresh - Devis Muka: Eddie / Edi - Dritan Boriçi: Buck / Baku Në role të tjera: - Medi Gurra - Suela Xhonuzi - Denard Xhillari - Esmeralda Kame Shkarko këtu The Revenant (2015) Big Stan. Viti i prodhimit: 2008. Një gjigand, në mënyrë për të rifituar kënetën e tij, udhëton së bashku me një gomar të bezdisshëm në mënyrë që të sjellë një princeshë për zotërinë e tij, të cilën e dëshiron vetë mbreti. com. Viti i prodhimit: 2013. Alvin dhe ketrushat 3 (2011) Dubluar ne Shqip. ky oq gt za rn ut fn qn er lv